Dzisiaj jest: 4 Październik 2023    |    Imieniny obchodz: Igor, Placyd, Apolinary

GALERIA

Wyróżnienie dla Klaudii Kucharskiej z klasy II Gimnazjum

Praca Klaudii Kucharskiej z Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Binarowej wyróżniona w I Małopolskim Konkursie „HOSPICJUM – czas nadziei i miłości…”

   W auli Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Tarnowie 30 stycznia br. odbyło się podsumowanie I Małopolskiego Konkursu „HOSPICJUM–czas nadziei i miłości…”, którego organizatorami byli: Małopolski Kurator Oświaty w Krakowie, Prezes Fundacji „Kromka Chleba” w Tarnowie, Dyrektor Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II w Tarnowie.

 

 

   Celem konkursu było upowszechnienie wśród młodych ludzi wiedzy o założeniach i funkcjonowaniu opieki hospicyjnej oraz uwrażliwienie młodych i dorosłych na cierpienie osób nieuleczalnie chorych. Konkurs miał również włączyć się w kampanię na rzecz budowy hospicjum w Tarnowie.Do konkursu zgłosiło się 481 uczniów szkół podstawowych,gimnazjalnych,średnich z województwa małopolskiego mając do wyboru 2 rodzaje prac: plastyczną lub literacką. Również dzieci i młodzież z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Binarowej wzięły udział w tym konkursie wysyłając 3 zwycięskie prace, w drodze eliminacji szkolnych.Wśród wyróżnionych przez Jury autorów prac plastycznych znalazła się Klaudia Kucharska – uczennica kl. II gimnazjum w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Binarowej, która przygotowała pracę pt. „Hospicjum - to też życie”.

Serdecznie gratulujemy!

Ks. Mariusz Godek

5 images

Konkurs-Hospicjum-czas nadziei i miłości.

Konkurs-Hospicjum-czas nadziei i miłości.

Konkurs-Hospicjum-czas nadziei i miłości.

Konkurs-Hospicjum-czas nadziei i miłości.

Konkurs-Hospicjum-czas nadziei i miłości.

Polecane strony

 

 

 

 

 

 

 

CERTYFIKATY